Zawsze do Twojej dyspozycji

Lumel Alucast Sp. z o.o.

Adres

Słubicka 1,
65-127 Zielona Góra,
Poland

Godziny pracy

poniedziałek – piątek
8:00 – 16:00

Telefon

(68) 45 75 100

E-mail

lumel@lumel.com.pl

Sprzedaż - Nowe projekty

Katarzyna Breitkopf-Jarowicz
Starszy Menadżer Sprzedaży

+48 68 45 75 427
+48 536 399 789

k.jarowicz@lumel.com.pl

 Dorota Kołodko-Strzelczyk
Manager
ds. Kluczowych Klientów

+48 68 45 75 428
+48 533 307 554

d.kolodko@lumel.com.pl

Przemysław Lewicki
Inżynier
Sprzedaży

+48 68 45 75 550
+48 730 055 868

p.lewicki@lumel.com.pl

Dominik Delikat
Inżynier
Sprzedaży

+48 68 45 75 428
+48 729 056 506

d.delikat@lumel.com.pl

Wsparcie klienta - realizacja zamówień

Paweł Matysiak
Starszy Menadżer Logistyki

+48 68 45 75 429
+48 733 383 527

b.furkalowski@lumel.com.pl

Małgorzata Kuźnik-Turewicz
Starszy Specjalista
ds. Wsparcia Klienta

+48 68 45 75 432
+48 533 313 888

m.turewicz@lumel.com.pl

Marcin Szatkowski
Główny Specjalista
ds. Wsparcia Klienta

+48 68 45 75 495
+48 725 210 335

m.szatkowski@lumel.com.pl

Bernadeta Szymczak
Specjalista
ds. Wsparcia Klienta

+48 68 45 75 446 
+48 733 383 083

b.szymczak@lumel.com.pl

 

Łańcuch dostaw

Barnaba Furkałowski
Starszy Menadżer
Zakupów & SQA

+48 68 45 75 429
+48 733 383 527

b.furkalowski@lumel.com.pl

Agata Podhajecka
Specjalista
ds. Zakupów

+48 68 45 75 498
+48 533 307 556

a.podhajecka@lumel.com.pl

Krzysztof Jakubowski
Starszy Specjalista
ds. Zakupów

+48 68 45 75 496
+48 725 210 436

k.jakubowski@lumel.com.pl

Bartosz Wawrzyniak
Kupiec
Strategiczny

+48 68 45 75 497
+48 733 343 526

b.wawrzyniak@lumel.com.pl

Narzędziownia

Katarzyna Breitkopf-Jarowicz
Starszy Menadżer Sprzedaży

+48 68 45 75 427
+48 536 399 789

k.jarowicz@lumel.com.pl

Łukasz Kremens
Dyrektor
Techniczny

+48 68 45 75 437
+48 601 785 813

l.kremens@lumel.com.pl

 

 

 

 

 

 

Marketing
 

Izabella Ciesielska-Turomsza
Kierownik
Działu Marketingu
+48 68 45 75 120
+48 601 806 342
i.ciesielska@lumel.com.pl

Ewelina Kopacz
Specjalista
ds. Marketingu
+48 68 45 75 121

e.kopacz@lumel.com.pl

 

 

 

Dział Zarządzania Personelem
 

Joanna Gajda
Dyrektor Personalny

+48 68 45 75 552
+48 536 377 007
j.gajda@lumel.com.pl


Kadry

+48 68 45 75 456
+48 68 45 75 467
kadry@lumel.com.pl


Rekrutacja

+48 68 45 75 546

kadry@lumel.com.pl


Płace

+48 68 45 75 544
+48 68 45 75 545
kadry@lumel.com.pl

 

 

 

 

Biuro Zarządu
 

+48 68 45 75 410
+48 68 45 75 100

sekretariat@lumel.com.pl

Lumel Alucast Sp. z o.o.

Konto bankowe: ING Bank Śląski S.A.
PL16 1050 1520 1000 0023 2840 8618 (PLN)
PL77 1050 1520 1000 0024 1732 7711 (EUR)
PL76 1050 1520 1000 0024 1732 7729 (USD)
SWIFT: Kod INGBPLPW

Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000381491
NIP 527-265-14-70
Kapitał początkowy: 5 916 600 PLN
© 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone LUMEL ALUCAST Sp. z o.o.